Підсилювач потужності Park Audio CF700-4CR
Підсилювач потужності
Підсилювач потужності
Артикул:CF7004cr
Бренд:Park Audio
Порівняти
До обраного
Потужність (при 8 Ом):440 Вт
Потужність (при 4 Ом):700 Вт
Кількість каналів:2
Колір:Синій
Бренд:Park Audio
Задать вопрос эксперту
Запитайте Експерта
Наші експерти з продажу готові допомогти!
В наявності
Більше 15 років досвіду
Більше 15 років досвіду
Професійна консультація та післяпродажна підтримка
Безпечна покупка
Безпечна покупка
Офіційна гарантія та сервіс Обмін / повернення 30 днів
Величезний асортимент
Величезний асортимент
Зручна оплата
Зручна оплата
Готівкою, карткою, оплата частинами та розстрочка 0%
Опис
Характеристики
Відгуки
ОСОБЛИВОСТІ:
  • Висока якість звуку та низькі спотворення
  • Захист від перегріву, короткого замикання та інших аварійних ситуацій
  • Примусове охолодження та протипилковий фільтр
  • Вбудований кросовер та можливість перемикання режимів роботи
  • Міцна конструкція та зручні роз'єми (XLR, SPEAKON)
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
  • Клас посилення: AB
  • Вихідні транзистори: MOSFET
  • Живлення: імпульсне джерело
  • Потужність:
    • (4 Ом) – 2 × 350 Вт
    • (8 Ом) – 2 × 220 Вт
    • (8 Ом, міст) – 600 Вт
    • (16 Ом, міст) – 390 Вт
  • Діапазон частот: 20 Гц – 20 кГц
  • Гармонічні спотворення:
    • 1 кГц – 0.003%
    • 20 Гц – 20 кГц – 0.02%
  • Демпінг-фактор (8 Ом, 1 кГц): 400
  • Відношення сигнал/шум: 100 дБ
  • Вхідний опір: 10 кОм (симетричний)
  • Кросовер: 125 Гц
  • Живлення: ~220 В (50/60 Гц)
  • Роз'єми:
    • Вхідні: XLR
    • Вихідні: SPEAKON
  • Габарити (ШхВхГ): 482 × 96 × 362 мм
  • Глибина (в реку): 324 мм
  • Вага: 6,5 кг
Відгуків ще немає — ваш може стати першим
загальний рейтинг
Схожі товари
Park Audio CF700-8CR
Park Audio CF700-8CR
Потужність (при 8 Ом):700 Вт
Кількість каналів:2
Колір:Синій
В наявності
Знижка
-43%
QSC ISA 300Ti
QSC ISA 300Ti
Режим моста:Да
Потужність (при 8 Ом):185 Вт
Потужність (при 4 Ом):280 Вт
Yamaha PA2030A
Yamaha PA2030A
Бренд:Yamaha
Гарантія:12 міс. офіційна
:Звукове обладнання
Залишилася 1 шт.
Biema U3000
Biema U3000
Колір:Чорний
Бренд:Biema
Гарантія:12 міс. офіційна
Знижка
-2%
Key Digital KD-HDDA1x3
Key Digital KD-HDDA1x3
Бренд:Key Digital
:Звукове обладнання
-2%
Proel PAACDT90
Proel PAACDT90
Бренд:Proel
APart REVAMP2150
APart REVAMP2150
Бренд:APart
Omnitronic MP120P
Omnitronic MP120P
Бренд:Omnitronic
-43%
QSC ISA 500Ti
QSC ISA 500Ti
Режим моста:Да
Потужність (при 8 Ом):260 Вт
Потужність (при 4 Ом):425 Вт
Хіт
Park Audio DF1400 MkII
Park Audio DF1400 MkII
JBL VMA160
JBL VMA160
Бренд:JBL
-3%
Crown XLi1500
Crown XLi1500
Режим моста:Нет
Потужність (при 8 Ом):330 Вт
Потужність (при 4 Ом):450 Вт