Статьи

Анонс: IK Multimedia ToneX One

IK Multimedia анонсує TONEX ONE - інноваційну міні-педаль, яка відкриває нескінченні можливості звучання для електрогітаристів та басистів!

Читать далее
KRK Rokit Generation Five – активні студійні монітори

Компанія KRK випускає оновлену серію студійних моніторів Rokit п'ятого покоління!

Читать далее
Line 6 Catalyst CX – оновлена серія гітарних комбопідсилювачів

Line 6 Catalyst CX – це оновлена серія гітарних комбопідсилювачів, яка прийшла на заміну популярної лінійки Line 6 Catalyst, випущеної у 2022 році.

Читать далее
Roland RD-08 – сценічне цифрове фортепіано для початківців

Roland RD-08 - це компактне сценічне цифрове фортепіано, призначене для музикантів-початківців. Цей інструмент пропонує високоякісний звук, зручність гри, можливість розширення та легкий корпус.

Читать далее
BOSS KATANA:GO – компактний гітарний підсилювач для навушників

BOSS KATANA:GO - це інноваційний компактний гітарний підсилювач, створений компанією BOSS для музикантів, які шукають портативний і ефективний засіб для вправ та виступів.

Читать далее
Shure MoveMic One – бездротовий петличний мікрофон

Shure MoveMic One – це інноваційний бездротовий петличний мікрофон, розроблений компанією Shure для професійних відеооператорів, журналістів та блогерів.

Читать далее
Audio-Technica ATH-AWKG - аудіофільські динамічні навушники

Audio-Technica ATH-AWKG – це аудіофільські повнорозмірні навушники закритого типу, які представлені в рамках преміальної лінійки Narukami від компанії Audio-Technica.

Читать далее
sE Electronics T1 - конденсаторний мікрофон з великою діафрагмою

Після успішного мікрофону sE4100, компанія sE Electronics представляє модель T1, яка заснована на популярній версії T2, володіючи тим самим стильним дизайном, видатною перехідною характеристикою і характерним "теплим і плавним" звуком, але за більш доступною ціною.

Читать далее
Zoom H6 - мобільний аудіорекордер

Після успішної моделі H4, компанія Zoom розширює свою лінійку аудіорекордерів з випуском флагманської шестиканальної моделі H6, що пропонує додаткові можливості.

Читать далее
Все, що потрібно знати про синтезатори Yamaha

Синтезатори Yamaha - це невід'ємна частина музичної індустрії з більш ніж півстолітньою історією. З моменту свого заснування в 1887 році компанія Yamaha пройшла довгий шлях у розвитку музичних інструментів, ставши одним із світових лідерів у цій галузі. Сьогодні синтезатори Yamaha є широкий спектр інструментів, від простих початкових моделей для новачків до професійних сценічних і студійних синтезаторів.

Читать далее
{* *}