Блог

Нове надходження від Reloop

Надходження продукції бренду Reloop!

Читать далее
Розпродаж складу

Друзі! Приємна новина! У нас розпродаж.

Читать далее
Focal Twin6 ST6 – 2,5-смуговий студійний монітор

Компанія Focal розширює свою оновлену лінійку моніторів ST6 моделлю з двома композитними 6.5" НЧ вуферами "W" та 1,5" берилієвим твітером із увігнутим куполом та оптимізованою перегородкою для покращеного контролю дисперсії.

Читать далее
Roland E-X50 - універсальне цифрове піаніно

Компанія Roland анонсує клавішний інструмент, який підійде для домашнього та сценічного використання, поставляючись із великим набором звуків високої якості, функціями акомпанементу, бездротовим зв'язком Bluetooth 5.0 та іншими можливостями.

Читать далее
Zoom AMS-24 – портативний звуковий USB-інтерфейс

Компанія Zoom, слідом за моделлю AMS-22, представляє звукову карту AMS-24, яка має сумісність з Windows, Mac, а також мобільними девайсами на iOS і Android. Заявлено, що, крім живлення через USB-C, пристрій може живитися від батарей (AA x 2).

Читать далее
Розстрочка від банків

Доводимо до вашого відома, що розстрочка на купівлю на даний момент не доступна. Банки зараз не розглядають такі питання.

Акція на Zoom

Доступні ціни на ряд популярних моделей рекордерів Zoom.

Читать далее
Акція Focal Shape 65

Акція на професійні студійні монітори Focal SHAPE 65.

Читать далее
Автономні акустичні системи

Активні акустичні системи з вбудованим акумулятором та парою комплектних радіомікрофонів дозволяють швидко і ефективно координувати евакуацію великої кількості людей та сповіщати про небезпеку навіть в умовах повної відсутності електроенергії. Крім цього гучномовці можна використовувати під час мітингів, гуманітарних місій, місцевих зібрань тощо.

Читать далее
Розпродаж товару

Друзі! Приємна новина! У нас розпродаж.

Читать далее