Гарантія та сервіс

Магазин «MuzikAnt» співпрацює тільки з офіційними представниками виробників музичних інструментів та звукового обладнання, тому на кожен товар, будь-то губна гармошка або синтезатор, поширюється офіційна гарантія.

Підтвердженням гарантійних зобов'язань служить гарантійний талон, який ми в обов'язковому порядку надаємо разом з чеком на покупку.

Гарантія на всі музичні інструменти та обладнання - 12 місяців, а на синтезатори і цифрові піаніно Casio - 24 місяці.

На аксесуари, різні витратні матеріали, засоби по догляду за інструментами та інші товари обмеженого терміну служби гарантія не поширюється. Але у нас ви в праві повернути такий товар протягом 30 днів, хоча за законом на це відводиться всього 14 днів.

Якщо так сталося і куплений у нас музичний інструмент або обладнання вийшло з ладу, не турбуйтеся. Ми приймемо його назад і передамо в сервісний центр для з'ясування причин і їх усунення. Співробітники сервісного центру в найкоротші терміни з'ясують причини і полагодять ваш інструмент. В середньому гарантійний ремонт виконується до 2-х тижнів.

Продовження заводської гарантії

Що це таке і як оформити.

  • Безкоштовний ремонт по закінченню терміну стандартної заводської гарантії
  • Будь-яка гарантійна поломка буде відремонтована безкоштовно
  • Ремонт здійснюється в офіційних сервісних центрах

На сторінці товару праворуч від картинки є поле "Додаткові послуги". Поставте галочку на проти "Додаткова гарантія" і виберіть термін на який хочете її продовжити, один або два роки.

Вартість послуги

  • Продовжена гарантія на 1 рік - 7% від вартості товару
  • Продовжена гарантія на 2 роки - 10% від вартості товару

Важливо! Ремонт можливий тільки за гарантійними подій після закінчення офіційної гарантії.

Поломки, які не належать до заводської гарантії (механічні пошкодження, утоплення, поломка в зв'язку з перепадом струму і ін.) в рамках даного сервісу не обслуговуються.

Залишилися питання?

Ми прагнемо надати вам найкращі умови покупки і сервісу.
Зателефонуйте нам, і ми з радістю відповімо на всі ваші запитання.
(095) 887-35-95