Джембе Palm Percussion ESPPVC-15C (12 FIBER)
-3%
Джембе  - Фото №183349
Джембе  - Фото №183355
Джембе
Джембе
Бренд:Palm Percussion
Порівняти
До обраного
Бренд:Palm Percussion
Гарантія:30 днів обмін/повернення
:Ударні інструменти
Задать вопрос эксперту
Запитайте Експерта
Наші експерти з продажу готові допомогти!
Немає в наявності
Повідомити про надходження
Ви отримаєте повідомлення про надходження товару
Рекомендація!
Зателефонуйте нам! Дізнайтеся у менеджера про терміни поставки та доступні зараз варіанти.
Your E-Mail
Phone number (SMS)
- at least one of the fields is required
Checking...
Більше 15 років досвіду
Більше 15 років досвіду
Професійна консультація та післяпродажна підтримка
Безпечна покупка
Безпечна покупка
Величезний асортимент
Величезний асортимент
Зручна оплата
Зручна оплата
Готівкою, карткою, оплата частинами та розстрочка 0%
Опис
Характеристики
Відгуки
  • Надійність, легка вага
  • Покращена форма корпусу для чудового звучання
  • Виглядає як традиційний африканський барабан
  • Простота в налаштуванні
  • Гумовий протектор знизу
  • Зручна рукоятка для захвату
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
  • Матеріал Поліхлорвініл
  • Мембрана Синтетична
  • Діаметр 12"
  • Висота 60 см
  • Колір Різнокольорові
  • Розміри товару (без упаковки) 32 x 60 x 32 см
  • Вага без упаковки (нетто) 3.1 кг
Відгуків ще немає — ваш може стати першим
загальний рейтинг
З цим товаром також купують
Есть видео
Знижка
-3%
Ibanez IAB724-CGY
Ibanez IAB724-CGY
Розмір гітари:4/4
Утеплювач:25 мм
Колір:Сірий
Бренд:Ibanez
В наявності
-2%
Rockbag RB20449B
Rockbag RB20449B
Розмір гітари:4/4
Утеплювач:25 мм
Бренд:RockBag
Залишилася 1 шт.
Есть видео
Gewa Premium 20 (G-213200)
Gewa Premium 20 (G-213200)
Утеплювач:20 мм
Колір:Чорний
Бренд:Gewa
В наявності
Aria PB9-AG BK
Aria PB9-AG BK
Колір:Чорний
Бренд:Aria
Гарантія:12 міс. офіційна
Proel BAG150A
Proel BAG150A
Утеплювач:10 мм
Бренд:Proel
Sigma SB-D
Sigma SB-D
Бренд:Sigma
-2%
Proel BAG110PN
Proel BAG110PN
Бренд:Proel
:Гітарні аксесуари
-3%
Ibanez IAB541 MGN
Ibanez IAB541 MGN
Утеплювач:25 мм, 15 мм
Колір:Зелений
Бренд:Ibanez
-3%
Ibanez IAB541 WR
Ibanez IAB541 WR
Утеплювач:25 мм, 15 мм
Колір:Червоний
-2%
DH DHZAGB
DH DHZAGB
Бренд:DH
:Гітарні аксесуари
Sigma SB-GJ
Sigma SB-GJ
Бренд:Sigma
Бренд:RockBag
Залишилася 1 шт.
Схожі товари
-5%
SX SD104
SX SD104
Форма деки:Дредноут
Верхня дека:Липа
Нижня дека:Липа
-5%
SX SD104 BR
SX SD104 BR
Форма деки:Дредноут
Верхня дека:Липа
Нижня дека:Липа
-5%
SX SO104
SX SO104
Форма деки:Orhestra
Stagg SA20A BLK
Stagg SA20A BLK
Форма деки:Аудиторіум
Stagg SA20A NAT
Stagg SA20A NAT
Форма деки:Аудиторіум
Stagg SA20A SNB
Stagg SA20A SNB
Parksons JB4111 Black
Parksons JB4111 Black
Верхня дека:Ялина
Хіт
Parksons JB4111C Black
Parksons JB4111C Black
Верхня дека:Ялина
Parksons JB4111C Natural
Parksons JB4111C Natural
Parksons JB4111C Sunburst
Parksons JB4111C Sunburst
Знижка
-35%
Arizona AG-21 OS
Arizona AG-21 OS
Нижня дека:Сапеле
-3%