Neutrik NBNC75BLP9
-7%
 - Фото №97676
Neutrik NBNC75BLP9
Артикул:238120
Бренд:Neutrik
Порівняти
До обраного
Бренд:Neutrik
Гарантія:30 днів обмін/повернення
:Комутація
Задать вопрос эксперту
Запитайте Експерта
Наші експерти з продажу готові допомогти!
Більше 15 років досвіду
Більше 15 років досвіду
Професійна консультація та післяпродажна підтримка
Безпечна покупка
Безпечна покупка
Величезний асортимент
Величезний асортимент
Зручна оплата
Зручна оплата
Готівкою, карткою, оплата частинами та розстрочка 0%
Опис
Характеристики
Відгуки
Характеристики:
  • Кабельний коннектор BNC 75 Ом (Rear Twist).
  • Отвір для контактного кабелю: 0,7 мм.
  • Обжимка ізоляції: 3,7 мм.
  • Діаметр кабелю: 6,1 мм.