Neutrik NBNC75BJP9
 - Фото №142245
Neutrik NBNC75BJP9
Артикул:528409
Бренд:Neutrik
Порівняти
До обраного
Бренд:Neutrik
Гарантія:30 днів обмін/повернення
Задать вопрос эксперту
Запитайте Експерта
Наші експерти з продажу готові допомогти!
Більше 15 років досвіду
Більше 15 років досвіду
Професійна консультація та післяпродажна підтримка
Безпечна покупка
Безпечна покупка
Величезний асортимент
Величезний асортимент
Зручна оплата
Зручна оплата
Готівкою, карткою, оплата частинами та розстрочка 0%
Опис
Характеристики
Відгуки
Кабельний конектор BNC 75 Ом (rearTWIST HD). Inner conductor < 0,9 mm, Insulator < 3,8 mm, Cable O.D. < 6,3 mm (Pin crimp 1.6 mm square, Hex crimp 6,47 mm).