Тарілка Chinese Istanbul Mehmet Тарілка Istanbul XRAY-CH17
-5%
Тарілка Chinese  - Фото №39139
Артикул:6495
Бренд:Istanbul Mehmet
Порівняти
До обраного
Бренд:Istanbul Mehmet
Гарантія:30 днів обмін/повернення
:Ударні інструменти
Задать вопрос эксперту
Запитайте Експерта
Наші експерти з продажу готові допомогти!
Немає в наявності
Повідомити про надходження
Ви отримаєте повідомлення про надходження товару
Рекомендація!
Зателефонуйте нам! Дізнайтеся у менеджера про терміни поставки та доступні зараз варіанти.
Your E-Mail
Phone number (SMS)
- at least one of the fields is required
Checking...
Більше 15 років досвіду
Більше 15 років досвіду
Професійна консультація та післяпродажна підтримка
Безпечна покупка
Безпечна покупка
Величезний асортимент
Величезний асортимент
600+ брендів з усього світу та більше 100 тис оригінальних товарів
Зручна оплата
Зручна оплата
Готівкою, карткою, оплата частинами та розстрочка 0%
Разом дешевше — збери свій комплект
Основний товар
-5%
Тарілка Chinese
Основний товар
-10%
Dunlop 6400 Cymbal & Drum Care Kit
-9%
Sabian SSSC1
-9%
Ahead Crazy John's Polish CJBP
-9%
Dunlop 6400
-8%
Dunlop 6422
Тут відображатиметься обраний комплект
Якщо серед запропонованих варіантів немає відповідного вам, зверніться до менеджера
Ваш вибір:
Тарілка Chinese
Опис
Характеристики
Відгуки
Характеристики:
  • Швидкий, теплий і брудний звук
  • Діамерт: 17 "
Відгуків ще немає — ваш може стати першим
загальний рейтинг
З цим товаром також купують
-4%
Maxtone CS588
Maxtone CS588
Бренд:Maxtone
:Ударні інструменти
Залишилася 1 шт.
-5%
Taye BS6200HBT
Taye BS6200HBT
Бренд:Taye
Залишилася 1 шт.
-3%
TAMA HC63BW
TAMA HC63BW
Бренд:Tama
В наявності
-3%
Ludwig LAP27CS
Ludwig LAP27CS
Бренд:Ludwig
Знижка
-2%
DW DWCP5700
DW DWCP5700
Бренд:DW
В наявності
Sonor CS 471
Sonor CS 471
Колір:Хром
Бренд:Sonor
Гарантія:12 міс. офіційна
-3%
Gibraltar 9709BT
Gibraltar 9709BT
Колір:Хром
Бренд:Gibraltar
Знижка
-7%
Pearl BC-820
Pearl BC-820
Бренд:Pearl
Гарантія:12 міс. офіційна
-3%
Tama HC03BWX2
Tama HC03BWX2
Бренд:Tama
-2%
Pearl B-1030
Pearl B-1030
Бренд:Pearl
-3%
Adams 4BWST
Adams 4BWST
Бренд:Adams
-4%
Maxtone CXC116A
Maxtone CXC116A
Бренд:Maxtone
Схожі товари
Есть видео
Meinl HCS HCS18TRCH Trash China 18"
Діаметр:18
Колір:Бронзовий
Бренд:Meinl
-2%
Paiste 5 China 18"
Paiste 5 China 18"
Бренд:Paiste
Meinl GX-14FCH
Meinl GX-14FCH
Діаметр:14
Колір:Бронзовий
Бренд:Meinl
-2%
Paiste 900 China 16"
Paiste 900 China 16"
Бренд:Paiste
Sabian 41416X
Sabian 41416X
Бренд:Sabian
-7%
Paiste 8 China 16"
Paiste 8 China 16"