Портативна колонка Fonestar Malibu-310
-3%
Портативна колонка
Портативна колонка
Артикул:MALIBU310
Бренд:Fonestar
Порівняти
До обраного
Бренд:Fonestar
Гарантія:12 міс. офіційна
Колір:Чорний
Задать вопрос эксперту
Запитайте Експерта
Наші експерти з продажу готові допомогти!
Більше 15 років досвіду
Більше 15 років досвіду
Професійна консультація та післяпродажна підтримка
Безпечна покупка
Безпечна покупка
Офіційна гарантія та сервіс Обмін / повернення 30 днів
Величезний асортимент
Величезний асортимент
Зручна оплата
Зручна оплата
Готівкою, карткою, оплата частинами та розстрочка 0%
Опис
Характеристики
Відгуки
Портативна акустична система з програвачем USB/SD/FM/BT Fonestar MALIBU-310 створена для тих, хто шукає потужне й якісне звучання в компактному та зручному форм-факторі. Ця модель оснащена 10-дюймовим низькочастотним динаміком і 1-дюймовим високочастотним драйвером, що забезпечує потужність до 100 Вт. Програвач Bluetooth/USB/microSD/FM/LINE та безпровідний ультрависокочастотний мікрофон у комплекті роблять систему універсальною для різноманітних подій: вечірок, виступів або живих концертів. Завдяки ручці та коліщаткам система легко транспортується, а літієва батарея забезпечує тривалу автономну роботу.
Рекомендовані сфери застосування:
  • Спортивні об'єкти
  • Ресторанний бізнес
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
  • Застосування: Універсальні
  • Тип акустичної системи: Активні
  • Серія: MALIBU
  • Розмір НЧ динаміка: 10"
  • Розмір ВЧ драйвера: 1"
  • Номінальна потужність: 20 Вт
  • Пікова потужність: 100 Вт
  • Ширина: 310 мм
  • Висота: 490 мм
  • Глибина: 260 мм
  • Вага: 5.7 кг
Відгуків ще немає — ваш може стати першим
загальний рейтинг
Схожі товари
-3%