Доставка і оплата по Києву

Доставка і оплата по Києву

Після зробленого Вами замовлення на сайті через кошик, наш співробітник уточнить наявність даного товару на складі і зв'яжеться з Вами щоб обговорити всі нюанси придбання товару. Замовлення можна зробити також по телефону.

ДОСТАВКА ПО КИЄВУ

Доставка по Києву на суму понад 1000 грн - безкоштовна;
Доставка на суму менше 1000 грн - 50 грн;
Доставка проводиться нашою власною кур'єрською службою.

ОПЛАТА В КИЄВІ

Товар оплачується безпосередньо кур'єру готівкою, або ж можна здійснити оплату перед доставкою. Види оплати наведені нижче.

1. Банківський переказ

Після оформлення замовлення, наш співробітник по електронній пошті висилає Вам скан-копії необхідних документів та рахунок-фактуру. Даний рахунок можна оплатити у відділенні будь-якого з банків, який має представництво в Україні або з розрахункового рахунку Вашої організації / фірми. Після проведеної оплати весь пакет потрібних документів надсилається Вам разом з товаром.

Якщо Ви не оплатите товар в обумовлені терміни, то повідомляйте наших менеджерів про це, тому що товар продається і його може вже не опинитися на складі.

2. Експрес-оплата через Приват24

Гроші надходять на наш рахунок протягом 10 хвилин. Перед оплатою товару Ви обумовлюєте з нашим менеджером суму і наявність товару. Оплату можна здійснити у відділенні ПриватБанку в Вашому місті через касу або термінал. Також можливо здійснити оплату за ПК через сервіс Приват24, якщо Ви є власником розрахункової / кредитної картки даного банку.

3. Експрес-оплата на картку УкрСиббанку

Гроші надходять на наш рахунок в режимі реального часу. Перед оплатою товару Ви обумовлюєте з нашим менеджером суму і наявність товару. Оплату можна здійснити у відділенні банку через касу, термінал або банкомат. Також можливо здійснити оплату за ПК через сервіс Управління рахунком, якщо Ви є власником розрахункової / кредитної картки даного банку.

4. WebMoney
Уточніть наявність товару у нашого менеджера і повідомте його про те, на який з гаманців буде проводитися оплата.

Інтернет-магазин музичних інструментів та звукового обладнання MuzikAnt здійснює доставку по всіх містах України:

Дніпро Харків Одеса Запоріжжя Львів Кривий Ріг Миколаїв Маріуполь Вінниця Херсон Полтава Чернігів Житомир Суми Хмельницький Рівне Кропивницький Чернівці Кременчук Івано-Франківськ Тернопіль Біла Церква Луцьк Мелітополь Нікополь Бердянськ Ужгород Кам'янець-Подільський Кам'янське