Доставка і оплата в Кременчук

Доставка і оплата в Кременчук

Після зробленого Вами замовлення на сайті через кошик, наш співробітник уточнить наявність даного товару на складі і зв'яжеться з Вами щоб обговорити всі нюанси придбання товару. Замовлення можна зробити також по телефону.

ДОСТАВКА В КРЕМЕНЧУК

Доставка здійснюється наступними кур'єрськими службами:

  • ТОВ "Нова Пошта" - розрахунок на місці.

Товар відправляється Вам «післяплатою», оплата відбувається прямо на місці отримання вантажу після того, як Ви перевірите його цілісність і відповідність замовлення.

Наша служба логістики відправляє Вам номер декларації вантажу у вигляді смс-повідомлення. Для отримання товару на складі вантажоперевізника, Ви повинні пред'явити даний номер і документ, що підтверджує вашу особистість, щоб ідентифікувати персону.

При замовленні понад 1000 грн - доставка по всій території нашої країни на склад вантажоперевізника абсолютно безкоштовна. Бажаючи не оплачувати накладений платіж, Ви маєте можливість здійснити оплату до відправки вашого замовлення.

ОПЛАТА В КРЕМЕНЧУЗІ

Товар оплачується безпосередньо у відділенні Нової Пошти, або ж можна здійснити оплату перед доставкою. Види оплати наведені нижче.

1. Банківський переказ

Після оформлення замовлення, наш співробітник по електронній пошті висилає Вам скан-копії необхідних документів та рахунок-фактуру. Даний рахунок можна оплатити у відділенні будь-якого з банків, який має представництво в Україні або з розрахункового рахунку Вашої організації / фірми. Після проведеної оплати весь пакет потрібних документів надсилається Вам разом з товаром.

Якщо Ви не оплатите товар в обумовлені терміни, то повідомляйте наших менеджерів про це, тому що товар продається і його може вже не опинитися на складі.

2. Експрес-оплата через Приват24

Гроші надходять на наш рахунок протягом 10 хвилин. Перед оплатою товару Ви обумовлюєте з нашим менеджером суму і наявність товару. Оплату можна здійснити у відділенні ПриватБанку в Вашому місті через касу або термінал. Також можливо здійснити оплату за ПК через сервіс Приват24, якщо Ви є власником розрахункової / кредитної картки даного банку.

3. Експрес-оплата на картку УкрСиббанку

Гроші надходять на наш рахунок в режимі реального часу. Перед оплатою товару Ви обумовлюєте з нашим менеджером суму і наявність товару. Оплату можна здійснити у відділенні банку через касу, термінал або банкомат. Також можливо здійснити оплату за ПК через сервіс Управління рахунком, якщо Ви є власником розрахункової / кредитної картки даного банку.

4. WebMoney

Уточніть наявність товару у нашого менеджера і повідомте його про те, на який з гаманців буде проводитися оплата.

Інтернет-магазин музичних інструментів та звукового обладнання MuzikAnt здійснює доставку по всіх містах України:

Київ Дніпро Одеса Запоріжжя Львів Кривий Ріг Миколаїв Маріуполь Вінниця Херсон Полтава Чернігів Житомир Суми Хмельницький Рівне Кропивницький Чернівці Івано-Франківськ Тернопіль Біла Церква Луцьк Мелітополь Нікополь Бердянськ Ужгород Кам'янець-Подільський Кам'янське