Підсилювач потужності Crown CDI2X600
-3%
Підсилювач потужності  - Фото №104967
Підсилювач потужності  - Фото №104966
Підсилювач потужності
Підсилювач потужності
Артикул:CDI2X600
Бренд:Crown
Порівняти
До обраного
Бренд:Crown
Гарантія:12 міс. офіційна
:Звукове обладнання
Задать вопрос эксперту
Запитайте Експерта
Наші експерти з продажу готові допомогти!
Немає в наявності
Повідомити про надходження
Ви отримаєте повідомлення про надходження товару
Рекомендація!
Зателефонуйте нам! Дізнайтеся у менеджера про терміни поставки та доступні зараз варіанти.
Your E-Mail
Phone number (SMS)
- at least one of the fields is required
Checking...
Більше 15 років досвіду
Більше 15 років досвіду
Професійна консультація та післяпродажна підтримка
Безпечна покупка
Безпечна покупка
Офіційна гарантія та сервіс Обмін / повернення 30 днів
Величезний асортимент
Величезний асортимент
Зручна оплата
Зручна оплата
Готівкою, карткою, оплата частинами та розстрочка 0%
Опис
Характеристики
Відгуки
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
  • Мощность: 2х600Вт / 4Ом, 2х600Вт / 8Ом, 2х600Вт / 70/100В
  • Отношение сигнал / шум: > 108 dB
  • THD: < 0.35%
  • Размеры: 48.3 x 8.9 x 35.63 см
  • Вес: 8.53 кг
Відгуків ще немає — ваш може стати першим
загальний рейтинг
Схожі товари
Знижка
-5%
RCF UP8501
RCF UP8501
Бренд:RCF
Гарантія:12 міс. офіційна
:Звукове обладнання
В наявності
Park Audio GS4d
Park Audio GS4d
Кількість каналів:2
Колір:Чорний
Бренд:Park Audio
В наявності
Teac CG-10M-X/S
Teac CG-10M-X/S
Колір:Сріблястий
Бренд:Teac
Хіт
Park Audio RX9
Park Audio RX9
Бренд:Park Audio
Park Audio GS5d
Park Audio GS5d
Кількість каналів:2
Колір:Чорний
Есть видео
Teac AX-505-B
Teac AX-505-B
Бренд:Teac
Есть видео
Teac AX-505-S
Teac AX-505-S
Колір:Сріблястий
Teac CG-10M-X/B
Teac CG-10M-X/B
-3%
Crown CDI2X300BL
Crown CDI2X300BL
Залишилася 1 шт.
Teac AP-507-S
Teac AP-507-S
-3%
LEA CS352
LEA CS352
Потужність (при 8 Ом):350 Вт
Потужність (при 4 Ом):350 Вт