Підсилювач до бас-гітари Ashdown ABM-600RC EVO IV
-5%
Підсилювач до бас-гітари  - Фото №113173
Підсилювач до бас-гітари  - Фото №113171
Підсилювач до бас-гітари
Підсилювач до бас-гітари
Бренд:Ashdown
Порівняти
До обраного
Імпеданс:4 Ом
Тип підсилювача:Ламповый
Бренд:Ashdown
Гарантія:12 міс. офіційна
Потужність:600 Вт
Задать вопрос эксперту
Запитайте Експерта
Наші експерти з продажу готові допомогти!
Немає в наявності
Повідомити про надходження
Ви отримаєте повідомлення про надходження товару
Рекомендація!
Зателефонуйте нам! Дізнайтеся у менеджера про терміни поставки та доступні зараз варіанти.
Your E-Mail
Phone number (SMS)
- at least one of the fields is required
Checking...
Більше 15 років досвіду
Більше 15 років досвіду
Професійна консультація та післяпродажна підтримка
Безпечна покупка
Безпечна покупка
Офіційна гарантія та сервіс Обмін / повернення 30 днів
Величезний асортимент
Величезний асортимент
Зручна оплата
Зручна оплата
Готівкою, карткою, оплата частинами та розстрочка 0%
Опис
Характеристики
Відгуки
ABM 600 EVO IV об'єднує передпідсилювач ABM з вихідною потужністю Потужність 600 Вт.
Регульований ламповий Drive Plus - від новачка до рок-героя
Еквалайзер, просто став краще
EVO IV оснащений 9-смуговим еквалайзером зі знайомими елементами управління Bass, Middle і Treble і шістьма повзунками, що забезпечують точний зріз і посилення на частотах 100 Гц, 180 Гц, 340 Гц, 1,3 кГц, 2,6 кГц і 5 кГц. Еквалайзер можна перемикати за допомогою ножного перемикача. Новий 9-смуговий еквалайзер - це одкровення звукового досконалості і здивує всіх користувачів ABM.
Динамічний компресор
Субгармоніческіх генератор
Перемикач
Професійні підключення
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
  • Потужність 600 Вт
  • Виходи на кабінет 2 виходи Jack / Speakon
  • Високоомний вхід 3.9MOhms / діапазон введення 150 мВ - 20 В pp
  • Низькоомним вхід 10KOhms / діапазон введення 300 мВ - 40 В pp
  • Лінійний вхід 22k Ом, вхідний рівень 0dBu номінальний
  • Вихід DI 600 Ом збалансований, номінал 0 ДБУ
  • Вихід тюнера 22k Ohms / Level 0dBu номінальний
  • Опір кабінету мінімум 4 Ом
  • Вихід ефект Send 22k Ом, рівень 0dBu номінальний
  • Вхід ефект Return 22k Ohms / Level 0dBu номінальне
  • Лампа підсилювача 1 x 12AX7
  • Розміри (мм) 88 x 482 x 293
  • Вага (кг) 12
Відгуків ще немає — ваш може стати першим
загальний рейтинг
З цим товаром також купують
-3%
Fender Gt-6l6-S Med Quartet
Fender Gt-6l6-S Med Quartet
Бренд:Fender
В наявності
-3%
Fender GROOVE TUBES GT 6V6 DUET TUBES
Бренд:Fender
В наявності
Есть видео
Orange Valve Tester MKII
Orange Valve Tester MKII
Колір:Чорний
Бренд:Orange
-3%
Fender GT EL34 Tubes
Fender GT EL34 Tubes
-2%
Electro-Harmonix EL84EH
Electro-Harmonix EL84EH
Бренд:Electro-Harmonix
:Гітарне обладнання
JJ Electronic KT77
JJ Electronic KT77
Бренд:JJ Electronic
:Гітарне обладнання
Залишилася 1 шт.
-3%
EVH ECC83/12AX7 TUBES (2)
EVH ECC83/12AX7 TUBES (2)
Колір:Прозорий
Бренд:EVH
-3%
Fender Gt-El84-S Med Duet
Fender Gt-El84-S Med Duet
-2%