Підсилювач до електрогітари Yamaha THR100HD
-2%
Підсилювач до електрогітари  - Фото №13207
Підсилювач до електрогітари  - Фото №13208
Підсилювач до електрогітари
Підсилювач до електрогітари
Артикул:THR100HD
Бренд:Yamaha
Порівняти
До обраного
Тип підсилювача:Транзисторный
Бренд:Yamaha
Гарантія:12 міс. офіційна
Потужність:100 Вт
Задать вопрос эксперту
Запитайте Експерта
Наші експерти з продажу готові допомогти!
Більше 15 років досвіду
Більше 15 років досвіду
Професійна консультація та післяпродажна підтримка
Безпечна покупка
Безпечна покупка
Офіційна гарантія та сервіс Обмін / повернення 30 днів
Величезний асортимент
Величезний асортимент
Зручна оплата
Зручна оплата
Готівкою, карткою, оплата частинами та розстрочка 0%
Опис
Характеристики
Відгуки
Инструкции
У новій, дуже класною, і перш за досить компактної лінійці моделюють гітарних підсилювачів THR, які Yamaha вперше представила в 2011 році, поповнення! Після великого успіху "малюків", Yamaha вирішила увірватися в лігу справжніх, великих і гучних гітарних апаратів зі своєю концепцією THR. У 2015 році на ринок виходять дві моделі 100-ватних гітарних підсилювачів "голів" (THR100HD, THR100H) і дві моделі кабінетів в конфігурації 1x12 "і 2x12" (THRC112 і THRC212)!
Характеристики:
  • Потужність: 100Вт (50Вт + 50Вт) [4-16Ом]
  • Цифрова обробка: АЦП: 24 біт + 3біт (плаваючі), 44.1кГц, ЦАП: 24 біт, 44.1кГц
  • Еквалайзер: 2 x [3-смуговий + презенс]
  • Ефекти: нойзгейт, бустер (3 типи), ревербератор (4 типи)
  • Інтерфейси: вхід для футсвіч педалі (в комплекті), USB2.0 інтерфейс
  • Аналогові виходи: 2 x DI XLR виходу зі спікер емуляцією, вихід для навушників 1/8 "TRS Jack
  • Розміри: 445 x 248 x 125 мм
  • Вага: 4.2 кг
Відгуків ще немає — ваш може стати першим
загальний рейтинг
З цим товаром також купують
-3%
Fender Gt-El84-S Med Duet
Fender Gt-El84-S Med Duet
Бренд:Fender
В наявності
-3%
EVH ECC83/12AX7 TUBES (2)
EVH ECC83/12AX7 TUBES (2)
Колір:Прозорий
Бренд:EVH
В наявності
-2%
Electro-Harmonix EL84EH
Electro-Harmonix EL84EH
Бренд:Electro-Harmonix
Гарантія:12 міс. офіційна
:Гітарне обладнання
-3%
Fender GROOVE TUBES GT 6V6 DUET TUBES
Бренд:Fender
Fzone Psvane 12AT7/ECC81
Fzone Psvane 12AT7/ECC81
Колір:Прозорий
Бренд:Fzone
Залишилася 1 шт.
Fzone Psvane 6V6GT (Matched Quad)
Колір:Чорний
Бренд:Fzone
Залишилася 1 шт.
JJ Electronic KT77
JJ Electronic KT77
Бренд:JJ Electronic
:Гітарне обладнання
-2%
Electro-Harmonix EL84EHPL
Electro-Harmonix EL84EHPL
Бренд:Electro-Harmonix
Fzone Psvane 12AU7/ECC82
Fzone Psvane 12AU7/ECC82
-5%
Bugera EL84
Bugera EL84
Бренд:Bugera
-3%
Fender Gt-6l6-S Med Quartet
Fender Gt-6l6-S Med Quartet
-3%
Fender Groove Tubes GT-12AX7/ECC83-S Single
Схожі товари
Laney L20H
Laney L20H
Тип підсилювача:Ламповый
Бренд:Laney
Есть видео
Знижка
-17%
Blackstar St. James 50 EL34 Head
Імпеданс:8/16 Ом
Тип підсилювача:Ламповый
Колір:Бежевий
Бренд:Blackstar
Hughes & Kettner Black Spirit 200 Head
Тип підсилювача:Цифровой
Колір:Чорний
Бренд:Hughes & Kettner
Есть видео
Hughes & Kettner Black Spirit 200
Бренд:Hughes & Kettner
Знижка
-2%
Laney GH100R
Laney GH100R
Імпеданс:8/16 Ом
Бренд:Laney
-17%
Blackstar НТ-Metal-100
Blackstar НТ-Metal-100
Бренд:Blackstar
Bugera 6262 INFINIUM
Bugera 6262 INFINIUM
Бренд:Bugera
Bugera 333XL INFINIUM
Bugera 333XL INFINIUM
-20%
Blackstar HT-100 Stage
Blackstar HT-100 Stage
-10%
Orange Dual Terror
Orange Dual Terror
Колір:Білий
Бренд:Orange
Laney LH50
Laney LH50
-21%