Neutrik NBNB75GUU11
-39%
 - Фото №97677
Neutrik NBNB75GUU11
Артикул:238134
Бренд:Neutrik
Порівняти
До обраного
Бренд:Neutrik
Гарантія:30 днів обмін/повернення
:Комутація
Задать вопрос эксперту
Запитайте Експерта
Наші експерти з продажу готові допомогти!
Більше 15 років досвіду
Більше 15 років досвіду
Професійна консультація та післяпродажна підтримка
Безпечна покупка
Безпечна покупка
Величезний асортимент
Величезний асортимент
Зручна оплата
Зручна оплата
Готівкою, карткою, оплата частинами та розстрочка 0%
Опис
Характеристики
Відгуки
Характеристики:
  • Кабельне гніздо BNC 75 Ом (Tiny).
  • Отвір для контактного кабелю: 1,1 мм.
  • Обжимка ізоляції: 4,7 мм.
  • Діаметр кабелю: 7,2 мм.
Відгуків ще немає — ваш може стати першим
загальний рейтинг
Схожі товари
Знижка
-46%
Neutrik NBB75DSI
Neutrik NBB75DSI
:Комутація
В наявності
Seetronic SAC3FCA
Seetronic SAC3FCA
Колір:Синій
Бренд:Seetronic
В наявності
Seetronic SAC3FCB
Seetronic SAC3FCB
Колір:Сірий, Синій
Бренд:Seetronic
-39%
Neutrik NBNB75GLP9
Neutrik NBNB75GLP9
Знижка
-47%
Neutrik NBB75DFGB
Neutrik NBB75DFGB
-48%
Neutrik NAC3MP-HC
Neutrik NAC3MP-HC
-2%
Neutrik HT-BNC
Neutrik HT-BNC
-59%
Neutrik NAC3-2FC
Neutrik NAC3-2FC
-7%