Тарілка Chinese Meinl HCS HCS18TRCH Trash China 18"
Тарілка Chinese  - Фото №183650
Тарілка Chinese  - Фото №183648
Тарілка Chinese
Тарілка Chinese
Артикул:126633
Бренд:Meinl
Порівняти
До обраного
Діаметр:18
Колір:Бронзовий
Бренд:Meinl
Гарантія:30 днів обмін/повернення
Задать вопрос эксперту
Запитайте Експерта
Наші експерти з продажу готові допомогти!
Більше 15 років досвіду
Більше 15 років досвіду
Професійна консультація та післяпродажна підтримка
Безпечна покупка
Безпечна покупка
Величезний асортимент
Величезний асортимент
600+ брендів з усього світу та більше 100 тис оригінальних товарів
Зручна оплата
Зручна оплата
Готівкою, карткою, оплата частинами та розстрочка 0%
Опис
Характеристики
Відгуки
Meinl HCS China 18" — це ефектна тарілка з гучним, прорізним і сміливим характером, яка ідеально підходить для акцентів у рокі, металі, альтернативі та інших динамічних стилях. Тонка латунь у поєднанні з вирізами різного розміру та класичною формою чайни забезпечує швидку атаку, чіткий вибуховий звук і короткий, контрольований сустейн.
Серія Meinl HCS пропонує один із найширших виборів стандартних і ефектних тарілок у своєму класі. Виготовлені з латунного сплаву MS63, ці тарілки поєднують надійність, впізнаваний зовнішній вигляд і стабільне звучання за доступною ціною. Meinl HCS China 18" — чудове рішення для початківців, навчальних студій та барабанщиків, які шукають яскравий ефект без переплати.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
  • Серія: HCS
  • Вид: china
  • Розмір: 18"
  • Сплав: MS63 (латунь)
  • Країна виробник: Німеччина
Відгуків ще немає — ваш може стати першим
загальний рейтинг
З цим товаром також купують
-5%
Taye CS5300BT
Taye CS5300BT
Бренд:Taye
:Ударні інструменти
Залишилася 1 шт.
Pearl CH-930
Pearl CH-930
Бренд:Pearl
:Ударні інструменти
В наявності
-3%
Tama Hc83bw
Tama Hc83bw
Бренд:Tama
В наявності
-5%
Taye BS6200HBT
Taye BS6200HBT
Бренд:Taye
Залишилася 1 шт.
-2%
Pearl H-830
Pearl H-830
Бренд:Pearl
-5%
Sabian SGS26 Small Economy Gong Stand
Колір:Чорний
Бренд:Sabian
Yamaha CS651WA
Yamaha CS651WA
Колір:Хром
Бренд:Yamaha
Гарантія:12 міс. офіційна
-3%
Tama HC103BW
Tama HC103BW
Бренд:Tama
Alesis 102160118-A
Alesis 102160118-A
Бренд:Alesis
PDP PDCS810
PDP PDCS810
Колір:Хром
Бренд:PDP
-3%
Gibraltar 9709BT
Gibraltar 9709BT
Бренд:Gibraltar
Схожі товари
-2%
Paiste 5 China 18"
Paiste 5 China 18"
Бренд:Paiste
Meinl GX-14FCH
Meinl GX-14FCH
Діаметр:14
Колір:Бронзовий
-2%
Paiste 900 China 16"
Paiste 900 China 16"
Бренд:Paiste
Sabian 41416X
Sabian 41416X
Бренд:Sabian
Знижка
-7%
Paiste 8 China 16"
Paiste 8 China 16"
Meinl HCS18TRCH HCS 18” Trash China - найкраще рішення Вашої покупки