Тарілка Chinese Meinl HCS HCS16TRCH Trash China 16"
Тарілка Chinese  - Фото №183643
Тарілка Chinese  - Фото №183646
Тарілка Chinese
Тарілка Chinese
Артикул:126632
Бренд:Meinl
Порівняти
До обраного
Діаметр:16
Колір:Бронзовий
Бренд:Meinl
Гарантія:30 днів обмін/повернення
Задать вопрос эксперту
Запитайте Експерта
Наші експерти з продажу готові допомогти!
Більше 15 років досвіду
Більше 15 років досвіду
Професійна консультація та післяпродажна підтримка
Безпечна покупка
Безпечна покупка
Величезний асортимент
Величезний асортимент
600+ брендів з усього світу та більше 100 тис оригінальних товарів
Зручна оплата
Зручна оплата
Готівкою, карткою, оплата частинами та розстрочка 0%
Опис
Характеристики
Відгуки
Meinl HCS China 16" — це ефектна тарілка з гучним, прорізним і сміливим характером, яка ідеально підходить для акцентів у рокі, металі, альтернативі та інших динамічних стилях. Тонка латунь у поєднанні з вирізами різного розміру та класичною формою чайни забезпечує швидку атаку, чіткий вибуховий звук і короткий, контрольований сустейн.
Серія Meinl HCS пропонує один із найширших виборів стандартних і ефектних тарілок у своєму класі. Виготовлені з латунного сплаву MS63, ці тарілки поєднують надійність, впізнаваний зовнішній вигляд і стабільне звучання за доступною ціною. Meinl HCS China 16" — чудове рішення для початківців, навчальних студій та барабанщиків, які шукають яскравий ефект без переплати.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
  • Серія: HCS
  • Вид: china
  • Розмір: 16"
  • Сплав: MS63 (латунь)
  • Країна виробник: Німеччина
Відгуків ще немає — ваш може стати першим
загальний рейтинг
З цим товаром також купують
-4%
Maxtone CS588
Maxtone CS588
Бренд:Maxtone
:Ударні інструменти
Залишилася 1 шт.
-3%
Tama HC103BW
Tama HC103BW
Бренд:Tama
:Ударні інструменти
В наявності
Знижка
-19%
Sonor MBA 471
Sonor MBA 471
Бренд:Sonor
В наявності
-4%
Yamaha CS750
Yamaha CS750
Бренд:Yamaha
Залишилася 1 шт.
-5%
Taye BS6200HBT
Taye BS6200HBT
Бренд:Taye
-5%
Бренд:Taye
-5%
Taye CS6300BT
Taye CS6300BT
Знижка
-7%
Pearl BC-2030
Pearl BC-2030
Бренд:Pearl
-2%
Yamaha CS965
Yamaha CS965
Бренд:Yamaha
-2%
Pearl H-830
Pearl H-830
Бренд:Pearl
-3%
Tama Hc83bw
Tama Hc83bw
Бренд:Tama
Yamaha CS651WA
Yamaha CS651WA
Колір:Хром
Гарантія:12 міс. офіційна
Схожі товари
Sabian SBR1616 16 SBR Chinese
Sabian SBR1616 16 SBR Chinese
Бренд:Sabian
-2%
Paiste 900 China 14"
Paiste 900 China 14"
Бренд:Paiste
Есть видео
Meinl HCS18CH HCS 18" China
Meinl HCS18CH HCS 18" China
Діаметр:18
Колір:Бронзовий
Есть видео
Meinl GX-14FCH-J
Meinl GX-14FCH-J
Meinl HCS16TRCH HCS 16” Trash China - відмінний варіант для кожного