Тарілка Chinese Meinl CC16DATRCH Classics Custom 16" Dark Trash China
Тарілка Chinese  - Фото №171818
Тарілка Chinese  - Фото №171816
Тарілка Chinese
Тарілка Chinese
Артикул:126082
Бренд:Meinl
Порівняти
До обраного
Діаметр:16
Колір:Чорний
Бренд:Meinl
Гарантія:30 днів обмін/повернення
Задать вопрос эксперту
Запитайте Експерта
Наші експерти з продажу готові допомогти!
Більше 15 років досвіду
Більше 15 років досвіду
Професійна консультація та післяпродажна підтримка
Безпечна покупка
Безпечна покупка
Величезний асортимент
Величезний асортимент
600+ брендів з усього світу та більше 100 тис оригінальних товарів
Зручна оплата
Зручна оплата
Готівкою, карткою, оплата частинами та розстрочка 0%
Опис
Характеристики
Відгуки
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
  • Розмір: 16"
  • Матеріал виготовлення: сплав бронзи B10 Bronze Alloy
  • Тип тарілки: China
  • Рекомендовані стилі музики: Metal, Rock, Pop, Fusion, Studio
  • Тембр: яскравий
  • Характер звучання: музичний, насичений
  • Звучання: від високих частот до середнього тону
  • Сустейн: середній
  • Покриття: темне
Відгуків ще немає — ваш може стати першим
загальний рейтинг
З цим товаром також купують
Знижка
-2%
DW DWCP5700
DW DWCP5700
Бренд:DW
:Ударні інструменти
В наявності
-2%
Pearl BC-830
Pearl BC-830
Бренд:Pearl
:Ударні інструменти
В наявності
-4%
Maxtone CS583
Maxtone CS583
Бренд:Maxtone
Знижка
-3%
Tama HTC107W
Tama HTC107W
Колір:Хром
Бренд:Tama
-5%
Taye CS6300BT
Taye CS6300BT
Бренд:Taye
Залишилася 1 шт.
Есть видео
-7%
Pearl BC-930S
Pearl BC-930S
Бренд:Pearl
Гарантія:12 міс. офіційна
-4%
Yamaha CS750
Yamaha CS750
Бренд:Yamaha
Залишилася 1 шт.
-3%
Gibraltar 5709
Gibraltar 5709
Колір:Хром
Бренд:Gibraltar
-7%
Pearl CH-830
Pearl CH-830
-3%
Ludwig LAS26CS
Ludwig LAS26CS
Бренд:Ludwig
Pearl CH-930
Pearl CH-930
-7%
Pearl BC-2030
Pearl BC-2030
Схожі товари
-2%
Paiste 8 Rock China 18"
Paiste 8 Rock China 18"
Бренд:Paiste
-2%
Paiste RUDE Blast China 14"
Paiste RUDE Blast China 14"
Діаметр:14
Бренд:Paiste
-7%
Sabian 41816X
Sabian 41816X
Бренд:Sabian
Meinl GX-12 /14XTS
Meinl GX-12 /14XTS
Есть видео
Meinl GX-16FCH Generation X Filter China
-2%
Sabian 21216B
Sabian 21216B
Бренд:Sabian
-7%
Paiste 900 China 18"
Paiste 900 China 18"
Діаметр:18
-12%
Meinl MB8-18CH-B Mb8 18" China
Meinl MB8-18CH-B Mb8 18" China
Діаметр:18
Колір:Бронзовий
Meinl CC16TRCH-B Classics Custom 16" Brilliant Trash China
Колір:Бронзовий