Тарілка Hi-Hats Meinl B15BADAH Byzance Big Apple Dark Hihat 15"
Тарілка Hi-Hats  - Фото №169351
Тарілка Hi-Hats  - Фото №169354
Тарілка Hi-Hats
Тарілка Hi-Hats
Артикул:127156
Бренд:Meinl
Порівняти
До обраного
Діаметр:15
Колір:Бронзовий
Бренд:Meinl
Гарантія:30 днів обмін/повернення
Задать вопрос эксперту
Запитайте Експерта
Наші експерти з продажу готові допомогти!
Більше 15 років досвіду
Професійна консультація та післяпродажна підтримка
Безпечна покупка
Безпечна покупка
Величезний асортимент
Величезний асортимент
600+ брендів з усього світу та більше 100 тис оригінальних товарів
Зручна оплата
Зручна оплата
Готівкою, карткою, оплата частинами та розстрочка 0%
Опис
Характеристики
Відгуки
15" MEINL Byzance Dark Big Apple Hihat - цей хай-хет має меншу чашку та тонші тарілки ніж інші хай-хети серії Byzance Dark. Ця унікальна комбінація поряд з повністю необточеною поверхнею створює теплу, гладку тональність, збалансовану з темною артикуляцією.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
  • Розмір: 15"
  • Матеріал виготовлення: бронза B20
  • Тип тарілки: Hihat
  • Рекомендований стиль музики: Pop, Fusion, Jazz, Funk, R&B, Reggae, Studio, World, Electro
  • Тембр: середній, темний
  • Характер звучання: натуральний
  • Звучання: середнє
  • Сустейн: від середнього до короткого
  • Обробка: ручне кування
  • Покриття: темне
Відгуків ще немає — ваш може стати першим
загальний рейтинг
З цим товаром також купують
-5%
Taye CS6300BT
Taye CS6300BT
Бренд:Taye
:Ударні інструменти
Залишилася 1 шт.
-3%
Ludwig LAP27CS
Ludwig LAP27CS
Бренд:Ludwig
:Ударні інструменти
Залишилася 1 шт.
-3%
Gibraltar 9709BT
Gibraltar 9709BT
Колір:Хром
Бренд:Gibraltar
Sonor Cymbal Tom Stand CТS 479
Sonor Cymbal Tom Stand CТS 479
Колір:Хром
Бренд:Sonor
Pearl CH-1030C
Pearl CH-1030C
Бренд:Pearl
В наявності
Знижка
-7%
Pearl BC-2030
Pearl BC-2030
Бренд:Pearl
В наявності
Sonor CS 471
Sonor CS 471
Бренд:Sonor
Гарантія:12 міс. офіційна
-4%
Maxtone CS-121
Maxtone CS-121
Бренд:Maxtone
-2%
Pearl BC-150S
Pearl BC-150S
-3%
Adams 4BWST
Adams 4BWST
Бренд:Adams
Залишилось 2 шт.
-7%
Pearl CH-830
Pearl CH-830
Знижка
-19%
Sonor MBA 471
Sonor MBA 471
Схожі товари
Есть видео
Meinl Byzance Extra Dry B16EDMTH Medium Thin Hihat 16"
Діаметр:16
Колір:Бронзовий
-4%
Paiste Formula 602 SE Hi-Hat 14"
Бренд:Paiste
-4%
Paiste Formula 602 Modern Essentials Hats 14"
Бренд:Paiste
-0%
Sabian 11302XEB
Sabian 11302XEB
Бренд:Sabian
Sabian EL14H
Sabian EL14H
Бренд:Sabian
Sabian S14H Crescent 14 Fat Hats
Діаметр:14
-0%
Sabian NP1402N
Sabian NP1402N
Paiste Signature Dark Crisp Hi-Hat 14"
-7%
Paiste Masters Dark Hi-Hat 14 ''
Есть видео
Meinl B15POH Byzance Hihat Polyphonic Traditional 15"
Хіт
Meinl B14DAH Byzance Dark Hihat
Діаметр:14
Meinl B14DUH Byzance 14" Dual Hihat
Meinl B15BADAH Byzance Big Apple Dark Hihat 15" - найкраще рішення Вашої покупки