USB-мікрофон Marantz PRO MPM-1000U
-7%
USB-мікрофон  - Фото №135397
USB-мікрофон  - Фото №135399
USB-мікрофон
USB-мікрофон
Артикул:287373
Бренд:Marantz PRO
Порівняти
До обраного
Тип мікрофону:Конденсаторний
Хар-ка спрямованості:Кардіоїдна
Бренд:Marantz PRO
Гарантія:12 міс. офіційна
Колір:Чорний
Задать вопрос эксперту
Запитайте Експерта
Наші експерти з продажу готові допомогти!
Більше 15 років досвіду
Більше 15 років досвіду
Професійна консультація та післяпродажна підтримка
Безпечна покупка
Безпечна покупка
Офіційна гарантія та сервіс Обмін / повернення 30 днів
Величезний асортимент
Величезний асортимент
600+ брендів з усього світу та більше 100 тис оригінальних товарів
Зручна оплата
Зручна оплата
Готівкою, карткою, оплата частинами та розстрочка 0%
Опис
Характеристики
Відгуки
ОСОБЛИВОСТІ:
  • Ідеально підходить для DAW записи або подкастингу
  • Розширена частотна характеристика і низький рівень власного шуму
  • Високошвидкісний аналого-цифровий перетворювач
  • міцна конструкція
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
  • Елемент: Задній Електрети, конденсаторний
  • Діаметр елемента: 14 мм
  • Діаграма спрямованості: кардіоїдна
  • Чутливість: -34 дБ ± 2 дБ (0 дБ=1 В /Па при 1 кГц)
  • Аналого-цифровий перетворювач: частота дискретизації 48 кГц /16-біт
  • Вихідний опір: 100 Ом ± 30% (при 1 кГц)
  • Імпеданс навантаження:> 1 кОм
  • Власний шум: 16 дБА
  • Максимальний звуковий тиск: 132 дБ (при 1 кГц<1% THD)
  • Співвідношення сигнал /шум: 78 дБ
  • Розміри (довжина х діаметр): 158 х 48 мм
  • Вага: 300 г
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
  • мікрофонний затиск
Відгуків ще немає — ваш може стати першим
загальний рейтинг
З цим товаром також купують
Gravity MS TBA 01
Gravity MS TBA 01
Колір:Чорний
Бренд:Gravity
Гарантія:12 міс. офіційна
В наявності
Ambient QP5130
Ambient QP5130
Бренд:Ambient
В наявності
-6%
Hercules MS100B
Hercules MS100B
Бренд:Hercules
:Звукове обладнання
-2%
Soundking SD217
Soundking SD217
Бренд:Soundking
:Звукове обладнання
Залишилася 1 шт.
-3%
Quik Lok A85
Quik Lok A85
Бренд:Quik Lok
Есть видео
Gravity MS 2322 B
Gravity MS 2322 B
Бренд:Gravity
Gator GFW MIC2010
Gator GFW MIC2010
Бренд:Gator
Знижка
-3%
Rode Boompole Pro
Rode Boompole Pro
Бренд:Rode
Бренд:Ambient
Ambient QP550
Ambient QP550
Gator Frameworks GFW-MIC-0251
Gator Frameworks GFW-MIC-0251
Бренд:Gator Frameworks
Sennheiser Mobile Kit
Sennheiser Mobile Kit
Бренд:Sennheiser
Гарантія:24 міс. офіційна
Схожі товари
Есть видео
Знижка
-27%
Marshall Electronics MXL AC-404 WHITE
Бренд:Marshall Electronics
Хіт
-5%
Saramonic Smartmic MTV500 USB
Saramonic Smartmic MTV500 USB
Хар-ка спрямованості:Кардіоїдна, Всенаправленный
Бренд:Saramonic
Колір:Сріблястий
-5%
Saramonic SR-MV2000 USB
Saramonic SR-MV2000 USB
Тип мікрофону:Конденсаторний
Бренд:Saramonic
-25%