Артикул:JBL NVMA1240-34-EU
Бренд:JBL
Порівняти
До обраного
Колір:Чорний
Бренд:JBL
Гарантія:12 міс. офіційна
Задать вопрос эксперту
Запитайте Експерта
Наші експерти з продажу готові допомогти!
Більше 15 років досвіду
Більше 15 років досвіду
Професійна консультація та післяпродажна підтримка
Безпечна покупка
Безпечна покупка
Офіційна гарантія та сервіс Обмін / повернення 30 днів
Величезний асортимент
Величезний асортимент
600+ брендів з усього світу та більше 100 тис оригінальних товарів
Зручна оплата
Зручна оплата
Готівкою, карткою, оплата частинами та розстрочка 0%
Опис
Характеристики
Відгуки
Серія JBL VMA — це економічна лінійка мікшерів/підсилювачів, яка поєднує низькоімпедансний вихід (4 Ом, 8 Ом) з високоімпедансними виходами 70 В і 100 В. Ці підсилювачі розроблені з урахуванням зручності та гнучкості, що робить їх ідеальними для використання комерційними інтеграторами по всьому світу, особливо на ринках, що розвиваються.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
  • Кількість каналів: 1;
  • Вихідна потужність 4Ом / 8Ом70В / 100В: 240 Вт;
  • Вхідна чутливість для повної номінальної потужності (при 8 Ом): 0.130 В;
  • Діапазон відтворюваних частот (на 1 Вт): 20 Гц - 20 кГц () 4/8 Ом, 80 Гц - 15 кГц (70/100 В);
  • Відношення сигнал шум аналог:> 76 дБ;
  • Коефіцієнт нелінійних спотворень: <0.5%;
  • Входи: клеми, AUX, RCA;
  • Виходи: клеми;
  • Цифрові входи / виходи: Ethernet
  • Електронний захист від перевантажень: є
  • Захист від КЗ: є
  • Система охолодження: примусова система, вентиляційний тип, наскрізна вентиляція
  • Розміри (Ш х Г х В): 483 х 415 x 88 мм
  • Вага: 11.6 кг
Відгуків ще немає — ваш може стати першим
загальний рейтинг
Схожі товари
Хіт
Proel PA AMP160XL
Proel PA AMP160XL
Колір:Чорний
Бренд:Proel
В наявності
Хіт
APart PA240P
APart PA240P
Бренд:APart
Гарантія:12 міс. офіційна
:Трансляційне обладнання
В наявності
Есть видео
Park Audio TA804DL
Park Audio TA804DL
Бренд:Park Audio
JBL CSA 1300Z
JBL CSA 1300Z
APart CHAMP-4
APart CHAMP-4
Бренд:APart
:Трансляційне обладнання
JBL VMA 2120
JBL VMA 260
JBL VMA 260
AMC IA240X
AMC IA240X
Бренд:AMC
AMC iAC2X240DSP
AMC iAC2X240DSP
Бренд:AMC
Залишилася 1 шт.
-3%