Портативна колонка HL Audio USK-12A-BT
Портативна колонка
Портативна колонка
Артикул:USK12ABT
Бренд:HL Audio
Порівняти
До обраного
Бренд:HL Audio
Гарантія:12 міс. офіційна
Колір:Чорний
Задать вопрос эксперту
Запитайте Експерта
Наші експерти з продажу готові допомогти!
Більше 15 років досвіду
Більше 15 років досвіду
Професійна консультація та післяпродажна підтримка
Безпечна покупка
Безпечна покупка
Офіційна гарантія та сервіс Обмін / повернення 30 днів
Величезний асортимент
Величезний асортимент
Зручна оплата
Зручна оплата
Готівкою, карткою, оплата частинами та розстрочка 0%
Опис
Характеристики
Відгуки
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
  • 2-смугова активна мобільна акустична система
  • Вбудований медіаплеєр USB /SD card
  • Бездротове підключення і передача аудіо через Bluetooth
  • 2 ручні радіомікрофони VHF
  • Пріоритетний дакер, керований сигналом з мікрофонних каналів
  • НЧ 12" + ВЧ 1"
  • Потужність 100Вт RMS
  • Вбудований підсилювач 70Вт
  • Частотний діапазон 45Гц - 20кГц
  • Чутливість 99дБ
  • 2х 1/4" входи, RCA входи, iPod /mp3 вхід 1/8" TRS jack
  • 2-смуговий еквалайзер, ділей
  • Вбудований акумулятор 12В, 4,5А*год
  • Пластиковий ABS корпус
  • "Стакан" 35мм для встановлення на стійку
  • Колеса і ручка для транспортування
  • Пульт ДК в комплекті
  • Вага: 14кг
  • Розміри: 398 x 370 x 630 мм
  • Тривалість автономної роботи - 8 год при середньому рівні гучності
Відгуків ще немає — ваш може стати першим
загальний рейтинг
Схожі товари
-3%
Fonestar Malibu-312
Fonestar Malibu-312
Бренд:Fonestar
Гарантія:12 міс. офіційна
Колір:Чорний
Есть видео
Знижка
-7%