Активний топ HL Audio J12A-USB-BT
Активний топ  - Фото №136355
Активний топ  - Фото №136356
Активний топ
Активний топ
Артикул:J12AUSBBT
Бренд:HL Audio
Порівняти
До обраного
Матеріал корпусу:Пластик
ВЧ драйвера:1 x 1,38
НЧ динаміка:1 x 12
Звуковий тиск:99 дБ
Номінальна потужність:135 Вт
Задать вопрос эксперту
Запитайте Експерта
Наші експерти з продажу готові допомогти!
Більше 15 років досвіду
Більше 15 років досвіду
Професійна консультація та післяпродажна підтримка
Безпечна покупка
Безпечна покупка
Офіційна гарантія та сервіс Обмін / повернення 30 днів
Величезний асортимент
Величезний асортимент
Зручна оплата
Зручна оплата
Готівкою, карткою, оплата частинами та розстрочка 0%
Опис
Характеристики
Відгуки
Акустична система активна, із вбудованим медіаплеєром USB/SD card та Bluetooth
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
  • 2-смугова система типу Bass-reflex
  • НЧ 12" + ВЧ 1.38" (титанова діафрагма)
  • Потужність 135 Вт RMS /300Вт (прог.) /600Вт (пік)
  • Вбудований підсилювач 75 Вт
  • Частотний діапазон 45Гц - 20кГц
  • Чутливість 99дБ
  • 2х 1/4" входи, RCA входи/виходи
  • Вихід Speakon для підключення пасивної АС
  • Пластиковий ABS корпус
  • Підвісні точки 4х М8
  • "Стакан" для встановлення на стійку
  • Розмір: 360 x 360 x 560 мм
  • Вага: 11,5 кг
Характеристики
Відгуків ще немає — ваш може стати першим
загальний рейтинг
З цим товаром також купують
Есть видео
Gravity SP 3332 B
Gravity SP 3332 B
Колір:Чорний
Бренд:Gravity
Гарантія:12 міс. офіційна
В наявності
Soundking DB075
Soundking DB075
Колір:Чорний
Бренд:Soundking
Гарантія:12 міс. офіційна
В наявності
-5%
Soundking DC012
Soundking DC012
Бренд:Soundking
:Звукове обладнання
Есть видео
Бренд:Gravity
-40%
Clarity Stand SS021
Clarity Stand SS021
Бренд:Clarity
HK Audio LUCAS 2K Stereo Stand Add-On
Бренд:HK Audio
Gravity SP 3332 TPB
Gravity SP 3332 TPB
-3%
Quik Lok S171PAK-BB
Quik Lok S171PAK-BB
Бренд:Quik Lok
:Звукове обладнання
Знижка
-44%