Активний топ Fonestar FORCE-15DSP
Хіт
-3%
Активний топ
Активний топ
Артикул:FORCE15DSP
Бренд:Fonestar
Порівняти
До обраного
Матеріал корпусу:Пластик
ВЧ драйвера:1 x 1,75
НЧ динаміка:1 x 15
Макс. звуковий тиск:126 дБ
Номінальна потужність:350 Вт
Задать вопрос эксперту
Запитайте Експерта
Наші експерти з продажу готові допомогти!
Більше 15 років досвіду
Більше 15 років досвіду
Професійна консультація та післяпродажна підтримка
Безпечна покупка
Безпечна покупка
Офіційна гарантія та сервіс Обмін / повернення 30 днів
Величезний асортимент
Величезний асортимент
Зручна оплата
Зручна оплата
Готівкою, карткою, оплата частинами та розстрочка 0%
Опис
Характеристики
Відгуки
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
  • Тип акустичної системи: Активні
  • Кількість частотних смуг: Двосмугова
  • Розмір НЧ динаміка: 15"
  • Розмір ВЧ драйвера: 1.75"
  • Магніт НЧ динаміка: Ферріт, 170 мм
  • Розмір звукової котушки: 75 мм / 2.95"
  • Розмір звукової котушки ВЧ драйвера: 44 мм / 1.73"
  • Магніт ВЧ динаміка: 115 мм
  • Живлення від мережі: 230/115 В змінного струму, 400 Вт
  • Охолодження системи: Природна конвекція, безкулерне охолодження
  • Пікова потужність: 1000 Вт
  • Чутливість: 98 дБ на 1 Вт/1 м
  • Дисперсія: 90°
  • Вертикальна дисперсія: 90°
  • Вхідні роз'єми: 2 x комбінованих балансних мікрофонних/лінійних роз'ємів XLR / 6.3 мм TRS
  • Вихідні роз'єми: 1 x балансний лінійний XLR
  • Матеріал корпусу: ABS-пластик
  • Матеріал грат: Метал
  • Ширина, мм: 455 мм
  • Висота, мм: 695 мм
  • Глибина, мм: 390 мм
  • Вага: 25.5 кг
  • Точки підвісу: 5 точок під різьблення M8
  • Кріплення: Гніздо для стійки діаметром 35 мм
  • Колір Чорний
Характеристики
Матеріал корпусу
ВЧ драйвера
НЧ динаміка
Макс. звуковий тиск
Номінальна потужність
Колір
Бренд
Гарантія
Відгуків ще немає — ваш може стати першим
загальний рейтинг
З цим товаром також купують
Есть видео
Gravity SP 5522 B
Gravity SP 5522 B
Колір:Чорний
Бренд:Gravity
Гарантія:12 міс. офіційна
В наявності
JBL POLE-GA
JBL POLE-GA
Бренд:JBL
Гарантія:12 міс. офіційна
Залишилось 2 шт.
-0%
Soundking DB009B
Soundking DB009B
Бренд:Soundking
:Звукове обладнання
Залишилася 1 шт.
Колір:Чорний
Бренд:Gravity
В наявності
Есть видео
NEXO VNT-MNSTKM10
NEXO VNT-MNSTKM10
Бренд:Nexo
:Звукове обладнання
Залишилася 1 шт.
IsoAcoustics Aperta Sub XL
IsoAcoustics Aperta Sub XL
Бренд:IsoAcoustics
Gator GFW SPK2000SET
Gator GFW SPK2000SET
Бренд:Gator
JBL JS 65 BLK
JBL JS 65 BLK
Бренд:JBL
Konig & Meyer 21300-009-55 black
Бренд:Konig & Meyer
-3%
Fonestar RS-505-2
Fonestar RS-505-2
Бренд:Fonestar
Gravity SP 5211 ACB
Gravity SP 5211 ACB
Схожі товари
Park Audio L102BT
Park Audio L102BT
Матеріал корпусу:Береза
ВЧ драйвера:1 x 1
НЧ динаміка:1 x 10
Макс. звуковий тиск:119 дБ
dB Technologies Opera 15
dB Technologies Opera 15
Матеріал корпусу:Пластик
ВЧ драйвера:1 x 1
НЧ динаміка:1 x 15
Звуковий тиск:130 дБ
-3%
Avante A15X
Avante A15X
Матеріал корпусу:Полипропилен
ВЧ драйвера:1 x 1,35
Макс. звуковий тиск:124 дБ
Номінальна потужність:400 Вт
Залишилось 2 шт.
RCF ART 712-A MK5
RCF ART 712-A MK5
НЧ динаміка:1 x 12
Макс. звуковий тиск:129 дБ
Номінальна потужність:700 Вт
Знижка
-7%
QSC CP12
QSC CP12
Бренд:QSC
-11%
Line 6 L2m
Line 6 L2m
Бренд:Line 6
Знижка
-2%
dB Technologies LVX 8
dB Technologies LVX 8
Бренд:dB Technologies
-7%
RCF ART 710-A MK5
RCF ART 710-A MK5
НЧ динаміка:1 x 10
Макс. звуковий тиск:129 дБ
Номінальна потужність:700 Вт
dB Technologies KL 15
dB Technologies KL 15
Бренд:dB Technologies
dB Technologies KL 12
dB Technologies KL 12
-2%
Proel LT15A
Proel LT15A
Матеріал корпусу:Дерево
-3%
Avante A12X
Avante A12X
Матеріал корпусу:Полипропилен
ВЧ драйвера:1 x 1,35
Макс. звуковий тиск:123 дБ
Номінальна потужність:400 Вт