Настінна акустика Dynacord DB1-UM50E-L
Настінна акустика  - Фото №76096
Артикул:F01U269803
Бренд:Dynacord
Порівняти
До обраного
Бренд:Dynacord
Гарантія:12 міс. офіційна
:Трансляційне обладнання
Задать вопрос эксперту
Запитайте Експерта
Наші експерти з продажу готові допомогти!
Немає в наявності
Повідомити про надходження
Ви отримаєте повідомлення про надходження товару
Рекомендація!
Зателефонуйте нам! Дізнайтеся у менеджера про терміни поставки та доступні зараз варіанти.
Your E-Mail
Phone number (SMS)
- at least one of the fields is required
Checking...
Більше 15 років досвіду
Більше 15 років досвіду
Професійна консультація та післяпродажна підтримка
Безпечна покупка
Безпечна покупка
Офіційна гарантія та сервіс Обмін / повернення 30 днів
Величезний асортимент
Величезний асортимент
600+ брендів з усього світу та більше 100 тис оригінальних товарів
Зручна оплата
Зручна оплата
Готівкою, карткою, оплата частинами та розстрочка 0%
Опис
Характеристики
Відгуки
Характеристики:
  • Максимальна потужність 75 Вт
  • Номінальна потужність 50 Вт (50/25 / 12.5 / 6,25)
  • Звуковий тиск номінальна потужність / 1 Вт (на 1 кГц, 1 м) 108/91 дБ
  • Діапазон частот (-10 дБ) 90 Гц ... 20 кГц
  • Кут розкриття (на 1 кГц / 4 кГц, - 6 дБ)
  • Підключення 3-контактна клемна колодка
  • Габаритні розміри (ВхШхГ) 405x160x180 мм
  • Колір корпусу білий (L)
  • Вага 5,58 кг
Відгуків ще немає — ваш може стати першим
загальний рейтинг
З цим товаром також купують
Есть видео
AMC iAC360
AMC iAC360
Колір:Чорний
Бренд:AMC
Гарантія:12 міс. офіційна
В наявності
Есть видео
Blustream NPA100DA
Blustream NPA100DA
Колір:Чорний
Бренд:Blustream
В наявності
Знижка
-30%
HH MZ-280Q
HH MZ-280Q
Бренд:HH
Хіт
Omnitronic MPVZ120.6P
Omnitronic MPVZ120.6P
Бренд:Omnitronic
Park Audio TA804
Park Audio TA804
Бренд:Park Audio
4all Audio PAMP-150-5Z
4all Audio PAMP-150-5Z
Бренд:4all Audio
:Трансляційне обладнання
APart D-ALINP
APart D-ALINP
Бренд:APart
JBL CSA 2300Z
JBL CSA 2300Z
Бренд:JBL
Хіт
DV audio MA-4060 MATRIX
DV audio MA-4060 MATRIX
Бренд:DV audio
DV audio MA-180.6P
DV audio MA-180.6P
Бренд:DV audio
-3%
Fonestar MPX-4088
Fonestar MPX-4088
Бренд:Fonestar
Залишилася 1 шт.
4all Audio EVAC-500
4all Audio EVAC-500
Бренд:4all Audio
Схожі товари
-3%
Fonestar SONORA-6B
Fonestar SONORA-6B
Колір:Білий
Бренд:Fonestar
-3%
Fonestar SONORA-6N
Fonestar SONORA-6N
-2%
Proel PACO40HQ
Proel PACO40HQ
Бренд:Proel
Yamaha NSAW592 (1 шт) BK
Yamaha NSAW592 (1 шт) BK
Бренд:Yamaha
Залишилася 1 шт.
Знижка
-7%