Гітарний динамік Celestion BL15-400X
-4%
Гітарний динамік  - Фото №22833
Артикул:solT5627AWD
Бренд:Celestion
Порівняти
До обраного
Бренд:Celestion
Гарантія:12 міс. офіційна
:Гітарні аксесуари
Задать вопрос эксперту
Запитайте Експерта
Наші експерти з продажу готові допомогти!
Більше 15 років досвіду
Більше 15 років досвіду
Професійна консультація та післяпродажна підтримка
Безпечна покупка
Безпечна покупка
Офіційна гарантія та сервіс Обмін / повернення 30 днів
Величезний асортимент
Величезний асортимент
600+ брендів з усього світу та більше 100 тис оригінальних товарів
Зручна оплата
Зручна оплата
Готівкою, карткою, оплата частинами та розстрочка 0%
Опис
Характеристики
Відгуки
Динамік для басгітарного комбо з потужним і об'ємним звучанням.
Характеристики:
  • Діаметр: 15 "
  • Потужність: 400 Вт
  • Імпеданс: 8 Ом
  • Чутливість: 96 дБ
  • Резонанс 54,2 Гц
  • Сталевий каркас
  • Ферітовий магніт
Відгуків ще немає — ваш може стати першим
загальний рейтинг
З цим товаром також купують
Laney MINI-LANEY-PSU
Laney MINI-LANEY-PSU
Колір:Чорний
Бренд:Laney
В наявності
-7%
Dunlop M238
Dunlop M238
Бренд:Dunlop
:Гітарні аксесуари
Залишилася 1 шт.
RockPower RP NT 5 EU
RockPower RP NT 5 EU
Бренд:RockPower
В наявності
Blackstar PSU-3 (ID:Core 10/20)
Колір:Чорний
Бренд:Blackstar
Гарантія:12 міс. офіційна
-2%
Radial R42DC-EU
Radial R42DC-EU
Бренд:Radial
Знижка
-12%
Lava Deep Grey 36"
Lava Deep Grey 36"