Активний мікшер Behringer PMP500MP3
Знижка
-10%
Активний мікшер  - Фото №59862
Активний мікшер  - Фото №59863
Активний мікшер
Активний мікшер
Артикул:BE0811
Бренд:Behringer
Порівняти
До обраного
Процесор ефектів:Есть
Потужність:2 x 250 Вт
Мікрофонних входів:6
USB аудіоінтерфейс:є
Кількість AUX шин:2
Задать вопрос эксперту
Запитайте Експерта
Наші експерти з продажу готові допомогти!
Більше 15 років досвіду
Більше 15 років досвіду
Професійна консультація та післяпродажна підтримка
Безпечна покупка
Безпечна покупка
Офіційна гарантія та сервіс Обмін / повернення 30 днів
Величезний асортимент
Величезний асортимент
Зручна оплата
Зручна оплата
Готівкою, карткою, оплата частинами та розстрочка 0%
Опис
Характеристики
Відгуки
PMP500MP3 з серії Europower загальною потужністю 500 Вт відмінно підходить для використання в приміщеннях середнього та великого розміру: клубах, конференц-залах, релігійних установах. Він портативний і може розташовуватися на столі або встановлений на стійку.
Характеристики:
  • Компактний 8-канальний активний мікшерний пульт, потужністю 500 Вт
  • USB-підключення для відтворення аудіо за допомогою MP3-плеєра
  • Відлуння студійного рівня для завершеності звучання
  • Підходить для роботи з бездротовими мікрофонними радіосистемами серії ULM від Behringer
  • Пріоритет мови над музикою при використанні мікрофонів
  • 4 х Mic /Line і два стерео каналу
  • 4 х мікрофонних попередніх з фантомним живленням +48 В для конденсаторних мікрофонів
  • 2-смуговий еквалайзер на кожному каналі
  • Свитч музика /мова
  • Автоматичний лімітер для захисту від перевантажень
  • Встановлюється в рекову стійку
  • У комплект входить різьбовій адаптер для стійки
  • Перемикається блок живлення забезпечує мобільність, безшумність роботи і низьке енергоспоживання
  • Мікрофонні входи: 4 x XLR
  • Лінійні входи: 4 x TRS
  • Інші входи: 2 x RCA
  • Основні виходи: 2 x TRS
  • Інші виходи: 2 x TRS (CR)
  • Фантомне живлення: Є
  • Еквалайзер: двосмуговий
  • Розміри: 289 х 159 х 108 мм
  • Вага: 3 кг
Характеристики
Процесор ефектів
Потужність
Мікрофонних входів
USB аудіоінтерфейс
Кількість AUX шин
Бренд
Гарантія
Відгуків ще немає — ваш може стати першим
загальний рейтинг
З цим товаром також купують
Allen & Heath CQ12T-CASE
Allen & Heath CQ12T-CASE
Колір:Чорний
Бренд:Allen & Heath
Гарантія:12 міс. офіційна
В наявності
Rockcase RC 23600 B
Rockcase RC 23600 B
Бренд:Rockcase
Залишилася 1 шт.
Allen & Heath AP14098
Allen & Heath AP14098
Колір:Чорний
Бренд:Allen & Heath
В наявності
-3%
Zoom LiveTrak CBL-20
Zoom LiveTrak CBL-20
Бренд:Zoom
Гарантія:12 міс. офіційна
Бренд:Rockcase
Залишилася 1 шт.
Знижка
-7%