Гітари серії APX забезпечують максимальну зручність при грі
Запускаючи в 1987 році серію APX, компанія Yamaha поставила перед собою завдання створити максимально функціональну електроакустичних гітару, яка змогла б відповідати потребам самого вимогливого музиканта. Поєднання зручній конструкції і неперевершеною практичності, наявність передових систем звукопідсилення, а також перевірена часом технологія збірки зробили APX серією, на яку варто рівнятися і до цього дня.
Завдяки унікальним звукоснимателям і передпідсилювачам, нового надзвичайного дизайну гітар, серії APX і CPX 2011 року є значним кроком у розвитку серії, зберігаючи чільним все той же принцип - поєднати в гітарі досконалість конструкції і чудове звучання.
Витончений корпус гітари серії APX забезпечує максимальну зручність при грі, простий доступ до верхніх ладів і ідеальний для сцени звук, що володіє яскравими середніми, збалансованими верхніми і помірними низькими частотами.
Спеціальні цільні, без вирізів, x-образні ребра жорсткості дозволяють добитися максимального резонансу корпусу, а також додають співучості верхній деці гітари для досягнення насиченого, природного звучання. Динаміка, чутливість і чистота звуку, закладені в конструкцію APX також є незаперечними перевагами гітари.
Для зручного доступу регулятори вбудованого п'єзоелектричного датчика розташовані на верхній стороні обичайки інструменту. Відсік для батарей розташований з тієї ж сторони поруч з грифом для більш зручної їх заміни.
Інструменти нової серії 1000, виготовлені з ретельно відібраної акустичної деревини, з унікальною системою звукознімачів типу SRT, встановлюють новий стандарт якості для електроакустичних гітар.
Як правило, під час запису акустичної гітари використовується мікрофон. Це справедливо в тому випадку, якщо музикант вважає за краще використовувати електроакустичних гітару також і на сцені. До того ж електроакустичні гітари ідеально підходять для живих виступів, завдяки можливості швидко і просто налаштувати гучність і баланс з іншими музичними інструментами на сцені.
Але звук електроакустичної гітари це всього лише посилений звук з п'єзодатчиків, який не має повного акустичного резонансу і не забезпечує цілісної звукової картини. Живий звук акустичної гітари існує тільки в умовах звукозаписної студії, де з ним працюють досвідчені звукорежисери, використовуючи сучасні інструменти звукозапису.
Розроблена ж компанією Yamaha нова система SRT дозволяє домогтися акустичного звуку студійного класу завдяки можливості вибору звучання одного з трьох студійних мікрофонів, а також його віртуального положення щодо гітари (безпосередньо на інструменті). Система SRT також забезпечує більш детальну звукопередачу завдяки можливості змішування основного звуку зі звуком з пьезодатчика і регулювання резонансу. SRT дозволяє досягти звуку студійної якості на сцені, здатного здивувати навіть найвибагливішого слухача.
Три режими звучання високоякісних мікрофонів
Виберіть одну з трьох найбільш затребуваних звукорежисерами усього світу модель мікрофона. Для запису звуків в системі SRT використані оригінальні мікрофони.
Режим №1: Neumann U67
Класичний шірокомембранний конденсаторний мікрофон володіє широким частотним діапазоном і швидким відгуком. Даний режим підійде для всіх музичних стилів і жанрів, відмінно передає фразіровку. Рекомендується для аккомпанемірованія і виконання в стилі рок.
Режим №2: Neumann KM56
Класичний узкомембранний мікрофон має м'який звучанням, точними і делікатними високими частотами. Рекомендується для арпеджіо, виконання повільних композицій, пальцевих стилів і т.д.
Режим №3: Royer R-122
Сучасний стрічковий мікрофон. Володіє плавної атакою з м'якими високими частотами і об'ємним теплим звучанням. Згладжує жорсткий «перебір» пальцями до бархатистого звучання. Рекомендується для джазу і блюзу.
Зміна розташування мікрофона
FOCUS:
Близьке розташування мікрофону щодо гітари (20-30 см). Чітко передає струнний і корпусний резонанс, що дає щільний об'ємний звук і ідеальну фокусування.
WIDE:
Близьке розташування мікрофону поєднане з мікрофоном в далекому полі (кілька метрів від гітари). Акустичний ефект можна порівняти з віддаленим звучанням гітари. Рекомендується як для сольного виконання, так і для виконання в групі.
Регульований резонанс корпусу
Регулятор резонансу дозволяє додати резонанс корпусу до основного звуку, підкреслюючи тим самим природне звучання гітари. Регулятор резонансу ефективний тільки в режимі мікрофонного звуку.
Придушення ефекту зворотного зв'язку
Гітари топ-серій APX /CPX об'єднує фірмова технологія компанії Yamaha AFR (Auto Feedback Reduction /Автоматичне придушення зворотного зв'язку), яка автоматично розпізнає частоту, на якій відбувається зворотний зв'язок і застосовує смуговий фільтр для її придушення. При появі зворотного зв'язку просто натисніть кнопку і включіть режим AFR Можливо одночасне використання до п'яти фільтрів.
Змішування джерел звуку з мікрофона і пьезодатчика
Змішування джерел звуку з мікрофона і пьезодатчика дозволяє розширити звукову палітру. Так само змішування джерел звуку з пьезодатчика зі звуком вбудованого мікрофона збільшує атаку.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Верхня дека Цілісна ялина (Solid Spruce)
- Нижня дека Хвилястий клен (Flamed Maple)
- Обечайка Хвилястий клен (Flamed Maple)
- Глибина корпусу 80-90 мм
- Гриф Нато (Nato)
- Накладка грифа Палісандр (Rosewood)
- Бридж Палісандр (Rosewood)
- Верхній поріжок 43 мм
- Механіка Хром
- Мензура 650 мм (25 9/16 ")
- Звукознімачі П'езодатчік і преамп System 63 SRT
- Управління 3-смуговий еквалайзер, тюнер, гучність, вибір моделі мікрофона, автоматичне придушення зворотного зв'язку, резонанс корпусу, focus /wide
- Колір Перлинний білий - Pearl White (PW)
- Комплектація Гітара, ключ для анкера, супресор, 2 х АА батареї