Реферальна програма

Що таке реферальна програма MuzikAnt

Реферальна програма дає вам можливість отримувати хороший пасивний дохід без грошових вкладень. Розповідайте людям про наш магазин, рекомендуйте нас і запрошуйте людей на наш сайт за допомогою свого особистого унікального (реферального) посилання і отримуйте 7% від суми кожного їх замовлення.

Реферальне посилання - це унікальне посилання, яка дає можливість нашій системі визначити, що купівля зроблена в нашому магазині була здійснена за вашою рекомендацією. Це в свою чергу дозволяє зробити вам нарахування винагороди.

Вся інформація по людям, які скористалися вашим посиланням, всі їх покупки і всі ваші бонуси будуть відображатися в особистому кабінеті.

Плюси нашої реферальной програми

  • Гарантовано отримуєте 7% від суми кожного замовлення запрошених вами людей.
  • Ми відстежуємо відвідувачів, які прийшли по вашому партнерському посиланню через cookie, тому їм не обов'язково робити замовлення відразу. Ми врахуємо замовлення зроблене пізніше і зарахуємо ваші 7%, тому що інформація в cookie зберігається 90 днів з першого візиту.
  • Середній чек в нашому магазині 5000 грн. Це означає, що Ваш дохід від одного замовлення складе - 350 грн.

Який дохід ви будите отримувати

Наприклад, за день ви запросили на сайт 5 осіб. Припустимо, що 2-є з них зробили покупку на 5000 грн. З огляду на, що середній дохід від одного такого замовлення складе 350 грн., - ваш дохід складе 700 грн. у день. В місяць ця сума складе 21 000 грн. І це тільки середнє значення, сума може бути набагато більше.

Як приводити людей

Якщо у вас свій канал на YouTube, Telegram або багато передплатників в Instagram, Facebook, то питання як привести людей у вас не стоїть. Просто розкажіть їм про переваги, про знижку і іншу дуже корисну інформації, яку ми надамо вам про наш магазин.

Нижче наведені інші варіанти залучення людей по реферального посилання.

  • Залучення своїх друзів з соцмереж - це найпростіший і дуже хороший спосіб. Додайте у себе на сторінці свою реферальне посилання, напишіть кілька слів про наш магазин, про знижку, порекомендуйте нас і цього буде достатньо для того, щоб ваші друзі перейшли і зробили покупку.
  • Розміщення посилання в різних групах в соцмережах. Це можна зробити просто знайшовши групу, в якій можна писати коментарі та скористатися цією можливістю.
  • Сайти з відгуками. Напишіть в google пошуку запит «відгуки про сайтах» або щось схоже. Переходьте за результатами пошуку і розміщуйте свій відгук. І звичайно ж, не забувайте додавати реферальне посилання в свій відгук.
  • Форуми. Їх можна знайти через пошукові системи google і інші. Вибирайте відповідний, реєструйтеся і розміщуйте на ньому інформацію про наш магазин зі своєю реферального посиланням.
  • YouTube канали. Домовляйтеся з власниками таких каналів про розміщення своєї реферального посилання в описі під їх відео. Можете надавати їм короткі відео, які вони вставлять перед своїм відео. Цей спосіб дуже дієвий.

Як переводити свій дохід

Ми пропонуємо вам гнучкі умови виплат: на банківську карту, електронний гаманець або готівкою по вашому запиту. Так само, ці кошти можна витратити на покупки в нашому магазині!

Підключитися до реферальной програмі можна пройшовши реєстрацію на сайті. Після реєстрації вам буде відкритий доступ до особистого кабінету. У розділі Бонуси та Спрямування ви знайдете свою реферальне посилання і всю необхідну інформацію.


Залишилися питання?

Ми прагнемо надати вам найкращі умови покупки і сервісу.
Зателефонуйте нам, і ми з радістю відповімо на всі ваші запитання.
(095) 887-35-95